Düğün gününüzün sabahı başlayarak (genelde kuaförde) akşama kadar (genelde ilk dans veya nikah – anlaştığınız mekan izin vermesi halinde -) tüm gününüzün belgesel şeklinde çekilmesi işine Düğün Hikayesi diyoruz. Eğer isterseniz bu hikaye çekiminize video klipte eklenebilir.

Gelin ve damadın yanı sıra gün içindeki tüm detayları, sizin çevrenizde gelişen olayları, yanınızda yer alanları da çekiyoruz. Ayırabildiğiniz 2-2,5 saatlik süreçte de kurgusal olarak Düğün fotoğraflarınızın çekimini gerçekleştiriyoruz.

Gelin ve damat ile karar verdiğimiz çekim paketlerine göre ekipte çalışan kişi sayımız değişiklik göstermektedir. Minimum 2 maksimum 6 personel olarak katıldığımız çekimler mevcuttur.

Kimi çiftler, düğün hazırlıkları esnasında fotoğraf çektirmek istemiyor. Ancak yine de bizim gözümüzden fotoğraflarının çekilmesini ve klasik stüdyo çekimi istemediklerini söylüyorlar. Bu durumda 1,5-2 saatlik bir sürede anlaştığımız iç mekan ( müze , otel tarzı yer ) veya dış mekanda çiftimizin fotoğraflarını çekiyoruz.

Bu konuda hemen herkesin düğün gününden önce çekinceleri oluyor. Bu kadar tecrübenin arkasından bizi artık Düğün fotoğrafçısı Konya olarak görmüyorsunuz. Biz o gün, sizden önce defalarca düğün görmüş kişiler olarak adeta birer nedime ve sağdıç gibi oluyoruz. Sonuç olarak da “İyi ki vardınız” cümlesini duyuyoruz ve bu bize inanın büyük mutluluk veriyor.

Biz her çiftle düğünden önce en az bir kere oturup bir süre sohbet etmeyi tercih ediyoruz. Bu sayede sizin ne istediğinizi daha kolay anlıyoruz. Çekimden önceki hafta da sizinle tekrar temasa geçip son programınızı öğreniyoruz. Zaten düğüne kadar sürekli gerek telefon,gerekse e-posta yolu ile temasta bulunuyoruz ve programınızı/hazırlıklarınızı yapmanız konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki  fotoğrafları size  orjinal boyutunda ve çözünürlükte ,  bir dvd’de teslim ediyoruz. Genelde anlaşmamız ne ise çiftlerimizin eline geçende o oluyor. Albüm olarak düz albüm pek revaçta olmamakla birlikte  genel olarak çiftlerimiz PANORAMİK albüm tercih ediyorlar.

PANORAMİK ALBÜM SETİ :  1 ADET KUTU 1 ADET BÜYÜK BOY PANORAMİK ALBÜM ,2 ADET ORTA BOY EBEVEYN ALBÜMÜ , 1 ADET 50*70  BÜYÜK FOTOĞRAF ÇIKTISI
Bu albüm setini 25×50, 25×64, 30×60, 30×80 veya 41×76 seçenekleri ile sunmaktayız.

Fiyatlar tamamen çiftlerimizin bizlerden taleplerine oranla değişiklik göstermektedir.

Konya/Ilgın’da  yerimiz bulunmaktadır. Randevunuzu önceden alıp, görüşme ofisimizi ziyaret edebilir, örnek çalışmalarımızı görebilirsiniz.Dış çekimlerimiz yoğun olduğu için sürekli ofiste olamayabiliyoruz. Randevu almanızı bu nedenle öneriyoruz.İletişim  bölümünden irtibarata geçebilirsiniz.

Yurtiçi ve Yurtdışı sizin isteğinize bağlı olup,  anlaşma sağladığımız takdirde size özel bir gün ayırıp çıkıyoruz.

Bu tamamen sizin enerjinize ve vaktimize bağlı olup, bizim tercihimiz her zaman fotoğraf çekimini düğün gününe sıkıştırmak yerine düğün öncesi  veya  sonrası yapılan çekimlerdir.